3 PAULY gaminiai be glitimo

2017-10-08 0
Skaitant užtruksite 3 min.

 

3 PAULY – gamintojas, kuriam rūpi kiekvienas. 3 PAULY siūlo įvairius sausainėlius, krekerius, duonas, makaronus, miltų mišinius, traškučius ir net kiaušinių pakaitalą. Tai tikrai puiki alternatyva tiems, kurie netoleruoja įvairių maisto produktų. Visi gamintojo produktai neturi glitimo, o daugelis iš jų: laktozės, kiaušinių, pridėtų cukrų, riešutų, sezamų ar sojos. Produktai tikrai labai skanūs ir neretai nukonkuruoja įprastus, alergiškiems žmonėms skirtus produktus. Beje, 3 PAULY savo produktų gamyboje nenaudoja genetiškai modifikuotų produktų.

Tai tiek tų oficialumų, o šiandien išbandžiau 3 produktus iš viso jų asortimento ir dalinuosi patyrimais.

3 PAULY pilno grūdo duona be glitimo

 

Jau maniau, kad niekada neteks ragauti tos naminės juodos duonos su švelnia rūgštele. Pažiūrėjus į duonos spalvą, na, tikrai nepasakytumėte, kad ji gali būti kažkuo panaši į naminę juodą duoną, bet užtenka atidaryti pakuotę ir.. tas kvapas. Atrodo, lyg vidurvasarį vaikščiotum medaus pievoje po žydru dangum, kaip kad aš, šiame, mano rugpjūčio mėnesio įraše. Duona tikrai pasakiškai skani, net vyrą pavyko apgauti, kai jis užsimerkęs ragavo. Vienintelis šios duonos, kaip ir daugumos beglitimių gaminių, minusas yra tas, jog ji yra trapi. Duoną galima šiek tiek paskrudinti, tada ji sutvirtėja ir skonis tampa dar išraiškingesnis. Išbandžiau ją su veganišku naminiu sviestu, nors puikiai tiks prie visko, kaip mums visiems įprastos duonos alternatyva. Net ir nealergiškiems rekomenduoju paragauti.

Duona pilno grūdo, be glitimo, laktozės, be pridėto cukraus, pieno, kiaušinių, žemės ir kitų riešutų, sezamų, sojos.

3 PAULY krekeriai su sezamais, be glitimo

Šie krekeriai visada mano rankinėje ir visais atvejais – tikras išsigelbėjimas: ar užstrigus automobilių spūsty, ar vėluojant baigti darbus, ar kūrybiniam įkvėpimui apėmus (juk žinot kaip būna, kai nėra net kada pavalgyti). Tikrai skanūs, trapūs, su labai maloniu sezamo sėklų prieskoniu. Skanu valgyti ne tik vienus bet ir su užtepais (aš išbandžiau su humusu). Pakuotėje – 3 įpakavimai po 8 krekerius. Tikrai šaunu, jog krekeriai supakuoti mažesniais įpakavimais, todėl nereikia visko iš karto suvalgyti ir kaskart atidarius pakuotę jie būna traškūs.

Krekeriai be glitimo, laktozės, pieno, kiaušinių, žemės ir kitų riešutų, lubinų sėklų. Cukraus turi labai nedaug – 100 g/ 2.5 g cukraus, taigi viename įpakavime tik apie 1.3 g.

3 PAULY lazanijos lakštai, be glitimo 

Lazanijos lakštus išbandžiau gamindama veganišką lazaniją (jos receptas čia). Ji gavosi lygiai tokia pat šauni, kaip ir anksčiau, kai dar nežinojau savo alergijų ir naudodavau kvietinių miltų produktus. Iš vienos pakuotės lakštų galima pagaminti kokias 4-5 porcijas lazanijos. Tam, kad būtų lengviau formuoti sluoksnius, lakštus galima 4-5 min. apvirti pasūdytame vandenyje arba tiesiog užpilti karštu vandeniu ir palaikyti kelias minutes, kol šiek tiek suminkštės. Labai šaunu ir tai, kad jie nepanašūs į produktus be glitimo, kurie lūžta, trupa ir visai nelaiko savo formos.  Jie tikrai tvirti ir nelūžinėja.

Lakštuose nėra glitimo, laktozės, pieno, kiaušinių ar sojos. Taip pat nepridėta cukrų, mažas riebalų ir druskos kiekis.

Ragaukite ir prisiminkite tikrą duonos gaminių bei makaronų skonį. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju.

 


Komentuokite:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close